Dvor Marača Apartmány

Apartmány Dvor Marača se nacházejí ve městě Tisno na ostrově Murter (mezi Zadarem a Šibenikem)


Centrum města i pláž se nachází cca 100m od apartmánů
Nabízíme ubytování v osmi čtyřlůžkových a šesti dvoulůžkových apartmánech s vlastním parkovištěm.
Komplex má vlastní bazén a café-restaurant.

Nabídka a apartmány

Dvor Marača se nachází 100m od moře a 100m od centra města Tisno. Je obklopen borovicovým lesíkem a kamennými kopci.

Apartmány se nachází ve třech domech, které společně se zastřešenou terasou formují půlkruh kolem vlastního dvora, ve kterém je bazén a středozemní zahrada.

Využití:                      

Bazén s prostorem na opalování, café restaurant, salón vybavený TV a SAT, zahrada a terasy, využívání soukromého parkoviště, grill, prádelna s místem na žehlení, hodně prostoru a zábavy pro děti.

Na Vaše přání:     

-Rent a Bike, Rent a boat, TV a SAT ve Vašem apartmánu, přenosná klimatizace, výlety Kornati a Krka.

Apartmány

Čtyřlůžkový apartmán (40m2 a více) se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů s koupelnou, toaletou a sprchovým koutem, kuchyní s jídelnou a terasou – kategorie***

Dvoulůžkový studio apartmán (25m2 a více) se skládá z kuchyně, jídelny, manželské postele, koupelny s toaletou a sprchovým koutem, terasy - kategorie***.

Vybavení:

ednička, dvouplotýnkový sporák, mikrovlnná trouba, kompletní vybavení pro vaření a stolování, stoly, židle, postele, povlečení. U všech apartmánů je možnost přistýlky.

Tisno a okolí

Tisno je městečko s jedním tisícem obyvatel, částečně na ostrově Murter a částečně na pevnině, propojené zvedacím mostem, který se 2x denně na ½ hodiny otevírá kvůli plavebnímu provozu. Město se rozkládá podél úzkého, 9km dlouhého mořského průlivu se spoustou ostrůvků a zátok. Samotné město má 5km promenád.
Na všechna místa na ostrově Murter je možné se dostat autem, na kole či pěšky, neboť jsou v okruhu 7km (Tisno, Jezera, Betina a Murter).

V okruhu do 200 m od Dvora Marača se nachází:
kavárny, restaurace, směnárny, banka, pošta, pekárny, obchody, tržnice (ovoce, ryby), lékař, lékárna, půjčovna kol, půjčovna lodí, potápěčské centrum, přístaviště (kotviště) na loďky
ostatní: disko 1km, tenis 1,5km, benzinová stanice 8km, marina, opravna lodí 7km

pláže:   každá zátoka na ostrově Murteru má pláže
- dlážděná pláž 150m, 400m, 3km
- přírodní kamenná 400m
- štěrkovitá 500m, 1km
- písečná 1km

Přesná mapa cesty k nám (Tisno, Dvor Marača) je k nahlédnutí na našem webu. Mapu cesty zasíláme na vaše přání e-mailem, faxem nebo poštou.